Bedava 1000 SpeedCoin Kazanın!

By | February 5, 2018

SpeedCoin, gerçekten mining yapılabilen bir coin ve sınırlı bir süre için kayıt olan herkese 1000 coin veriyor! Geç kalmayın:

Site linki

 

Speedcoin, insanlara herhangi bir komisyon olmaksızın dünyadaki herkese hızlı anonim ödemeler yapmalarına yardımcı olan peer to peer sistemi (BitTorrent’e benzer) temelli güvenli bir dijital para birimi. Bu, scrypt iş kanıt çalışması algoritmasına dayanır. 60 saniyede bir yeni bloklar oluşturulur. Blok Ödülü 25 madeni paradır. Her bir bloktan sonra Kimoto Gravity Well algoritması (KGW) kullanılarak zorluk yeniden hedeflenir.

SPEEDCOIN, ÖNCEDEN MADEN PARALARI OLAN BITCOIN’IN BIR LITE VERSIYONUDUR. ÖNCEDEN MADEN PARALARI BU RESMI WEB SITESI SAYFASI ARACILIĞIYLA ÜCRETSIZ DAĞITILIR .

Herhangi bir şifreleme ile asıl sorun, yeni kripto paraları bilgisayar teknolojisini iyi anlayan ve sıradan İnternet kullanıcılarının benimkileri olamayacak kadar özel ekipmana sahip olmayan pek çok kişi tarafından (genellikle sadece birkaç yüzlerce) tarafından mayınlandığından, internet kullanıcıları arasında yaygın olmamasıdır para kazanır ve satın almalıdır.

SPEEDCOIN’IN TEMEL FIKRI FARKLIDIR. ÖNCEDEN ÇIKARILAN SPEEDCOINS’LERI MILYONLARCA DÜNYA INTERNET KULLANICISI (KULLANICI SADECE BIR FACEBOOK HESABINA SAHIP OLMAK ISTEYEN KULLANICILAR) ARASINDA AÇIK BIR NET SÜREÇLE EŞIT BIR ŞEKILDE DAĞITMAKTIR.

Lütfen CryptocoinsNews.com   üzerinde Speedcoin hakkında David Parker (CCN Direktörü)   analitik makalesini okuyun »

İnternet kullanıcıları Speedcoins’lerini istedikleri gibi harcayabilirler. Speedcoin para birimi Bitcoin cryptocurrency fork’tur ve tam güvenlidir ve Bitcoin kadar anonimdir ancak aynı işlemi sadece on kat daha hızlı yapar.

Web Developer iseniz / kendi Web siteniz varsa, lütfen Speedcoin for Developers’ı okuyun

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *