Bitcoin Yatırımı Mantıklı mı? Bitcoin Yatırımı!

By | June 3, 2017

Düşük işletme maliyetleri, konvertibilitesindeki uluslararası hareketlilik, enflasyon ve koruma fonksiyonları, mükerrer ödemeye ve problem nedeniyle operasyona bankacılık sisteminde meydana gelecek bankacılık sistemini çözdü arzındaki artışın, bazı siyasi riskler o bazı önemli avantajlar yapmak Bitcoin yatırımı sorunlardan açıklanmadı.

bitcoin yatırım oyuncu bir değere ile, diğer ekipmanların ile birleştirilir beri perakende ticaret, yasadışı amaçlar için kullanımı, kabullenme durumu sınırlı yeterli fon piyasasının yetmezliği ve mevduat sigortası bilinmeyen derece hiçbir pazara uyum sağlayabilen kurumlar, yetkisiz işlemler ve yolsuzluk potansiyeli vardır dezavantajları bu dijital para biriminin korunması bulunmaktadır. Anılan ve avantaj ve dezavantajları alarak bu yatırımlarda yatırım yapması gerektiğini Bitcoin yatırımcılar yatırım olasılığını göz önünde bulundurarak. Aksi halde, hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

Bitcoin yatırımı genellikle kontrol edilir ve yayınlanan Bitcoin geliştiriciler tarafından dünyaya yayıldığı ve toplumun üyeleri arasında kabul edilir .. Bitcoin merkez kurumu verilmez kullanılan bir dijital para birimidir. Yani herhangi merkez bankası için bunu desteklemez arz ve talep dengesi değerini etkiler istiyorum. Bu dijital para 2008 yılında, adı Satoshi Nakamoto altında programcılar bir grup tanıtıldı ve tüm o zamandan beri dünyanın her yerinde iş dünyası tarafından kabul edildi. Bitcoin fiyat dalgalanmaları belli bir düzeydir. Bu durumda, ileride pazar ve potansiyel gelişmeleri ortaya çıkan kur potansiyel yatırımcılar tarafından dikkate alınmalıdır. kabul edilir Bitcoin yatırım yaparken bir yatırım yapılması gerektiği gibi “çok riskli yatırım para” kabul edilmiştir.

 

 

Bitcoin yatırımı ama nasıl?

 

Bitcoin yatırımı, iyi dengelenmiş bir yatırım portföyünde Bitcoin belli seviyelerinde bir rol oynayabilir. Ama yatırımcılar için iyi bir yatırım aracı olarak kabul edilir riski, düşük tolerans. Bitcoin şu anda finans sektörünün geleneksel düzenlemenin tabi değildir. Bu durumda, önümüzdeki aylarda veya düzenleyici kurumlar Bitcoin yaşındaki kullanım ve bu ile bağlı etkinliklerde yeni kurallar koymak yol açabilir. yatırım kararlarını alırken Böylece, dikkate bu ihtimali alarak kuralların nesil mevcut durumundan fiyat farklılıklarını değerlendirerek tespit değer dikkate alınmalıdır.

Anılan ve avantaj ve dezavantajları alarak bu yatırımlarda yatırım yapması gerektiğini Bitcoin yatırımcılar yatırım olasılığını göz önünde bulundurarak. Aksi halde, hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *