Tron Coin Almak Mantıklı mı?

By | October 25, 2017

Tron Coin olarak adlandırılsa da aslında madecilik yapılamayan bir TOKEN!

TRON, blok zincir tabanlı dağıtılmış bir protokoldür ve blok zincir ve dağıtılmış depolama teknolojisi ile dünya çapında ücretsiz bir içerik eğlence sistemi kurmayı amaçlamaktadır. Protokol, her kullanıcının özgürce yayınlama, depolama ve kendi verilerine izin vermesine ve ademi merkeziyetçi özerklikte içeriklerin dağıtımını, aboneliğini ve içeriğini belirler ve içerik yaratıcılarına dijital varlıkları serbest bırakarak, dolaştırarak ve bunlarla uğraşarak olanak tanır ve böylece merkezi olmayan bir içerik eğlencesi oluşturur ekosistem.

Tron Vakfı, Muhasebe ve Kurumsal Düzenleme Makamının (ACRA) onayı ve Singapur Şirket Kanununun denetimi ve denetimi altında kurulmuştur. Bağımsız yönetim ve işletme için uygun mütevelli heyetleri tarafından kurulan Mütevelli Heyeti veya Valiler Kurulu tarafından yönetilir ve bu da hükümet yönetiminden bağımsızdır.

TRON’un ekip üyeleri, protokolün, icadından itibaren, küçük gruplar için kâr sağlama aracı olmaktan ziyade, insanlar için bir varlık olduğunu ikna eden Sir Tim Berners-Lee’nin takipçileri. Bu nedenle, TRON, esas olarak açıklık, adalet ve şeffaflık ilkeleri çerçevesinde TRON ağını işleten ve TRON’un geliştirme ekibini destekleyen kar amacı gütmeyen bir organizasyon olan Singapur merkezli Tron Vakfı’nı kurdu.

Singapur, istikrarlı ve köklü kanunları ve finansal ortamı ile ünlüdür. Singapur’da kurulan kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Tron Vakfı, Singapur kanunlarına tabi olup, kamu veya özel menfaatleri destekleyen ve faaliyette bulunan herhangi bir ticari çıkarına sahip olmayan bir tüzel kişidir. Vakıf tarafından alınan “kazançlar” fazlalık olarak kabul edilir ve diğer faaliyet ve etkinliklerin organizasyonu ve uygulanması için saklanır. Vakıf üyeleri hiçbir zaman kâr dağıtımını yapmayacaklardır.
10 milyondan fazla kullanıcının bulunduğu Peiwo App, TRON ile uyumlu ilk eğlence uygulaması olacak.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *