Verge Al, Verge Coin Al diyorsun da alalım mı gerçekten?

By | October 25, 2017

Verge, birçok yönden geleceğin yatırımı olarak görünüyor şu anda. Tabii ki ytd!!!

Geçiş, gizliliği değerlendirecek kullanıcılar için tasarlanmış merkezi olmayan bir para birimidir. Tor ve I2P gibi birden fazla anonimlik odaklı ağlar kullanarak orijinal Bitcoin blok zincirini iyileştirir. Güvenliği artırmak ve madeni paralara eşit miktarda madencilik dağıtmak için çoklu algoritma madenciliği desteğinden yararlanmaktadır.

Tamamen adsız ve gizlilik odaklı
Verge, Tor ve I2P gibi çok sayıda gizli santral ağ kullanıyor. Kullanıcıların IP adresleri karmaşıktır ve işlemler tamamen izlenemezdir.

Topluluktan büyük destek
Verge, maden paraları veya ICO’ların finanse ettiği özel bir şirket değildir. Tüm geliştirme ve pazarlama, topluluğun binlerce üyesi tarafından desteklenmektedir.

Ultra hızlı işlemler
İşlem hızları diğer madeni paralara kıyasla ultra hızlıdır. Basit Ödeme Doğrulama (SPV) teknolojisi, ortalama işlem onay sürelerinin ~ 5 saniyeye düşmesine izin verir.

Birçok katkıda bulunan aktif geliştirme ekibi
Geliştirme ekibi aktiftir ve her zaman toplumla yakın temasta bulunur. Kolayca ana geliştiricilere Verge hakkında destek veya yeni fikirler gelirebilirsiniz.

Toplu kabulü için hazır
Verge, birden fazla işletim sistemi için geniş bir yelpazede güvenli cüzdanlar sunar. Devrim yaratan Tor Android Cüzdan, gizlilik odaklı paralar arasında benzersiz bir özellik olan mobil anonimlik sunuyor.

Merkezi olmayan ve açık kaynak
Doğruluk, açık kaynaklı bir platforma dayalı bir merkezi olmayan para birimidir. Madalyon üzerinde merkezi bir kontrol yok.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *